Szanowni Rodzice

Informujemy, że zapisy do świetlicy szkolnej uczniów klas II i III na rok szkolny 2015/2016 przyjmowane będą w dniach od 2 marca do 31 marca 2015 roku.
Przyjęcia do świetlicy dokonujemy na podstawie złożonej przez rodziców (opiekunów) „Karty zgłoszenia”, którą można otrzymać u nauczycieli-wychowawców świetlic. Wypełnione karty należy składać u wychowawców świetlic.
Zgłoszenia uczniów klas pierwszych dokonać można przy zapisie do szkoły w sekretariacie. Karta zgłoszenia dostępna jest również w wersji elektronicznej: KARTA ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY

oraz w zakładce Rekrutacja-DRUKI.

Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 odbywać będzie się
z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Terminy składania wniosków:

- do oddziałów przedszkolnych od 2 – 31 marca 2015 r.

- do klasy pierwszej:

• dla dzieci z obwodu szkoły od 16 – 31 marca 2015 r.
  • dla dzieci spoza obwodu szkoły od 18 – 31 maja 2015 r.

Szczegółowe informacje w zakładce „Rekrutacja – DRUKI”.

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z klas integracyjnych w naszej szkole, na spotkanie, na temat:
"Postawy rodziców wobec dzieci w klasach integracyjnych".
Spotkanie odbędzie się w sali 104C w terminie 19.02.2015 r. godz. 17.00.

Beata Witkowska-Strug (pedagog szkolny)
Agnieszka Matuszewska (pedagog specjalny)
Aneta Smarkala (psycholog)

Rodzice, którzy zapisali dzieci na okres ferii zimowych ponoszą odpłatność za zadeklarowane dni bez możliwości późniejszego odliczenia w przypadku nieobecności. Stołówka przygotuje ściśle określoną liczbę posiłków na dany dzień na podstawie listy zgłoszonych dzieci na dane dni i ze względów organizacyjnych jej pracy w okresie ferii nie ma możliwości uwzględnienia ewentualnej nieobecności w późniejszych opłatach. Do późniejszych odliczeń  będzie brany pod uwagę okres 16-28 luty.
Opłaty za okres ferii są doliczone zapisanym dzieciom do opłaty za luty 2015 r.

informacje o płatnościach

Należności prosimy uregulować do 15 lutego.

UL.BURSZTYNOWA 22, 20-576 LUBLIN
BANK PEKAO S.A. V O/Lublin
w tytule wpłaty:
imię i nazwisko dziecka, klasa 0..., opłata za zerówkę za luty 2015 r.

Dnia 28.01.2015 r. uczniowie z Zespołu Wokalnego prowadzonego w naszej szkole przez pana J. Falbę odwiedzili Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II przy ul. Ametystowej. Zespół wystąpił z koncertem kolęd i pastorałek.
Wspólne kolędowanie zakończyło się poczęstunkiem. Te miłe chwile wszystkim dostarczyły wiele wzruszeń i radości.

opracowała
p. A. Lange

W dniu 23-24.01.2015 r. odbyły się ostatnie w 1 semestrze zajęcia
z projektu "Umiem Pływać".
W czasie ferii zajęcia nie będą prowadzone. Projekt będzie kontynuowany po feriach. Realizacja zajęć rozpocznie się 20. 02. 2015 r.