Informujemy o możliwości skorzystania z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna” dzieciom i młodzieży uczęszczającym do szkół i placówek na terenie Miasta Lublin. Wnioski można składać do dnia 5 września 2014 roku włącznie.
Na podstawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna” dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje następującym uczniom rozpoczynającym w roku szkolnym 2014/2015 naukę:

Informujemy, że listy dzieci do oddziałów przedszkolnych i listy uczniów do klasy I na rok szkolny 2014/2015 z podziałem na poszczególne klasy zostaną wywieszone na drzwiach przy wejściu do szkoły po zakończeniu rekrutacji uzupełniającej w dniu 30 lipca.

Miasto Lublin zaprasza do aktywnego spędzania wakacji od 29.06 do 31.08.2014 r.
Więcej informacji odnajdą Państwo klikając na plakat. Jest to link do strony przedstawiającej ofertę wakacyjnych zajęć i imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży naszego miasta.

Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy tutaj

Informujemy, że podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów klas pierwszych we wrześniu udostępnione zostaną  nieodpłatnie przez Szkołę.

Szkoła w obiektywie
Licznik odwiedzin